Naše služby

Stavebná činnosť, realizácia okien, elektromontáže, osvetlenie

Stavby

Oddelenie stavebnej výroby vykonáva komplexné stavebné služby v oblasti pozemného staviteľstva, vrátane bežných a pamiatkových rekonštrukcií, či dodávky bytových, občianskych a priemyselných stavieb podľa potrieb a individuálnych požiadaviek objednávateľa.

Rozsah stavebnej činnosti

Realizácia okien

Okenné centrum vykonáva ucelenú dodávku a montáž plastových, hliníkových, protipožiarnych výrobkov a bezpečnostných dverí od popredných slovenských  a českých výrobcov. Montážnu skupinu tvoria pracovníci s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí zaručujú plnohodnotnú montáž a servis podľa individuálnych požiadaviek zákazníkov.

Rozsah činnosti

Ponuka výrobkov

Elektromontáže

Oddelenie elektromontážnej výroby má bohaté skúsenosti s návrhom a realizáciou elektroinštalácií priemyselných, zdravotníckych, občianskych a bytových stavieb. Práce vykonávajú pravidelne školení pracovníci, ktorí majú široký rozhľad v odbornej sfére a vedia sa v plnej miere sústrediť na požiadavky odberateľa.

Rozsah elektromontážnej činnosti

Osvetlenie

Svetelný dizajn

Realizuje ho špecializované svetelné štúdio Lightroom. Jediné úplne nezávislé profesionálne štúdio zaoberajúce sa svetelným dizajnom. Ponúka svetelnotechnické služby v každom štádiu projektu: analýza, konzultácie, svetelnotechnický návrh, zhodnotenie jestvujúcich projektov, výpočty osvetlenia, energetické zhodnotenie. Tieto služby sú spoplatňované.

Svetelné štúdio

Pracuje formou vopred dohodnutých stretnutí.  Ponúka osvetlenie na kľúč.

Zabezpečuje návrh a dodanie bežných interiérových a exteriérových svietidiel, dizajnových, exkluzívnych a špeciálnych svietidiel domácich a svetových výrobcov a značiek vrátane svetelných zdrojov a príslušenstva.

V spolupráci s elektromontážnym oddelením poskytuje komplexnú alebo čiastkovú montáž elektroinštalácie a osvetlenia, ako aj dodávku a montáž regulačných systémov osvetľovacích sústav. 

Otváracie hodiny

Pondelok – Piatok: 8:00 do 16:30 hod

Adresa svetelného štúdia

Sabinovská 3, 080 01 Prešov
tel/fax: +421 51 774 16 39
mobil: +421 907 915 641
e-mail: sabinovska@movyrob.sk
e-mail: osvetlenie@movyrob.sk
web: movyrob-lightroom.sk